Вівторок, 31.03.2020, 22:42

Головна » 2019 » Квітень » 26 » Чорнобиль-наша біль і наша мужність
Чорнобиль-наша біль і наша мужність

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі для учнів 6-10 класів  проведено виховний захід «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів та відеофайлів. Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у нашій школі для учнів 6-10 класів  проведено виховний захід «Чорнобильська трагедія: погляд через роки», де мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС, захід супроводжувався переглядом слайдів та відеофайлів. Під час заходу звучали пісні про Чорнобиль. Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Переглядів: 89 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 0.0/0