Неділя, 05.04.2020, 08:04

Головна » 2018 » Квітень » 26 » «Чорнобильська трагедія: погляд через роки»
«Чорнобильська трагедія: погляд через роки»

26 квітня 1986 року. Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами. Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір катастрофа. З нагоди відзначення сумної для історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії та з метою формування цінністного ставлення до природи, виховання патриотизму для учнів 5-11 класів вчителем  фізики Караченцевою Н.М.   проведено виховний захід «Чорнобильська трагедія: погляд через роки»,  під час якого учні дізналися  про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС.    Присутні вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів наслідків аварії. Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам'ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.

Переглядів: 121 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 3.0/2