Вівторок, 31.03.2020, 15:23

Головна » 2014 » Квітень » 25 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

Традиційно наприкінці квітня у школі проводяться численнні заходи, спрямовані на навчання учнів діям щодо захисту від надзвичайних ситуацій. 25 квітня день розпочався єдиним уроком з цивільного захисту, на якому учні разом з вчителями повторили основні дії щодо збереження життя у надзвичайних ситуаціях. На другому уроці по сигналу сирени було проведено тренування евакуації школярів. А після третього уроку для учнів 5-11х класів було проведено урочисту лінійку, на якій вшанували пам`ять загиблих героїв Чорнобиля.

Переглядів: 209 | Додав: E_L | Теги: евакуація, день ГО, ЦО, День ЦО, цивільний захист, ЦЗ | Рейтинг: 0.0/0