Вівторок, 31.03.2020, 22:40

Головна » 2017 » Квітень » 27 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

27 квітня 2017 року відповідно до  річного плану роботи у Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 був проведений   День Цивільного Захисту за темою: «Дії учнів та педагогічного колективу школи при виникненні надзвичайної ситуації».

У ході проведення  Дня ЦЗ були організовані виставки приладів радіаційного   і хімічного  спостереження, індивідуальних засобів захисту, випущені стінні газети. З метою  перевірки  умінь  учнів  діяти  за сигналами повідомлення ЦЗ «Увага всім!» була здійснена евакуація на подвір’я школи.

Згідно з планом Дня ЦЗ класними керівниками 1-11 класів були проведені підсумкові уроки цивільного захисту та виховні години. У всіх класах були проведені вікторини з ЦЗ: «Поведінка в надзвичайних ситуаціях», «У Чорнобиля немає минулого часу», «Захисти себе», «Багато знати – вміло діяти». За результатами вікторин були визначені переможці.

Всі учні та працівники школи були забезпечені ватно-марлевими пов’язками, а учні 2-Б класу( вчитель Норкова В.М.) були  частково забезпечені протигазами.

Переглядів: 190 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1