Вівторок, 31.03.2020, 16:39

Головна » 2018 » Квітень » 27 » День Цивільного захисту
День Цивільного захисту

27   квітня  2018 року  у Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 був проведений   День ЦЗ за темою: «Дії учнів та педагогічного колективу школи при виникненні надзвичайної ситуації.»

У ході проведення Дня ЦЗ були організовані виставки приладів радіаційного і хімічного спостереження, індивідуальних засобів захисту, випущені стінні газети. Згідно з планом  проведення Дня ЦЗ класними керівниками 1-11 класів були проведені підсумкові уроки цивільного захисту та виховні години

Клас

Тема уроку

Дітям про цивільний захист. Надзвичайні ситуації, засоби захисту людини

2-А

Думай швидко, дій чітко

2-Б

3-А

Шляхи поширення радіації та способи захисту від неї

3-Б

Не страшні нам перешкоди

4-А

Правила поведінки під час стихійних лих

4-Б

Чорнобильська трагедія

5-А

Надзвичайні ситуації. Чорнобиль. Наша біль і сум

5-Б

Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій

6-А

Дії населення у надзвичайних ситуаціях

6-Б

Допоможи собі сам

26 квітня – 32 річниця Чорнобильської  трагедії

9-А

Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій

9-Б

Безпека людини, її дій в небезпечних та надзвичайних ситуаціях

Цивільний захист. Дії населення під час надзвичайних ситуацій

Допомогу у підготовці уроків до Дня ЦЗ надала завідувач бібліотекою Сердюк Т.С., яка підготувала виставку методичної літератури.

У всіх класах були проведені вікторини з ЦЗ: «Поведінка в надзвичайних ситуаціях», «У Чорнобиля немає минулого часу», «Надзвичайні ситуації», №», «Захисти себе », «Нехай вогонь живе у серцях», «Багато знати – вміло діяти». За результатами вікторин були визначені переможці.

З метою перевірки умінь учнів діяти за сигналами повідомлення ЦЗ «Увага всім!» була здійснена евакуація на подвір’я школи. Евакуація особового складу школи на шкільний стадіон здійснена за  2 хвилини 40 секунд.

Всі учні та працівники школи були забезпечені ватно-марлевими пов’язками, а учні 2-Б класу( вчитель Норкова В.М.) були частково забезпечені протигазами.

Переглядів: 173 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0