Вівторок, 07.04.2020, 13:32

Головна » 2019 » Квітень » 18 » День цивільного захисту
День цивільного захисту

18 квітня 2019 року у Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 був проведений День ЦЗ за темою: «Дії учнів та педагогічного колективу школи при виникненні надзвичайної ситуації.»

У ході проведення  Дня ЦЗ були організовані виставки приладів радіаційного   і хімічного  спостереження, індивідуальних засобів захисту, стенди щодо дій учнів у надзвичайних ситуаціях, випущені стінні газети.

Згідно з планом  проведення Дня ЦЗ класними керівниками 1-10 класів були проведені підсумкові уроки цивільного захисту та виховні години.

Клас

Тема уроку

1-А

Надзвичайні ситуації. Правила поведінки під час надзвичайних ситуацій.

1-Б

Як діяти у надзвичайних ситуаціях

Надзвичайні ситуації. Дії населення під час надзвичайних ситуацій

3-А

Надзвичайні ситуації в населених пунктах. Порядок дій населення в надзвичайних ситуаціях

3-Б

Думати швидко, діяти чітко

4-А

Дзвони Чорнобиля

4-Б

Допоможи собі сам

5-А

Надзвичайні ситуації. Порядок дій під час надзвичайних ситуацій

5-Б

Життя – найвища цінність

6-А

Запобігти. Врятувати. Допомогти.

6-Б

Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій

7-А

Обережно, вибухонебезпечні предмети

7-Б

Дії населення у надзвичайних ситуаціях

Життя – найвища цінність

Чорнобильська трагедія – катастрофа світового масштабу

Людина і надзвичайні ситуації

Було організовано перегляд навчальних фільмів «Правила евакуації під час виникнення надзвичайних ситуацій» (10 клас), «Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами» (7-А клас), «Правила безпеки – правила життя» (3-Б клас), «Біль Чорнобиля» (4-Б клас), розгадування кросвордів, практичні заняття з використанням засобів індивідуального захисту, конкурси малюнків тощо.

Допомогу у підготовці уроків до Дня ЦЗ надала завідувач бібліотекою Сердюк Т.С., яка підготувала виставку методичної літератури.

У всіх класах були проведені вікторини з ЦЗ: «Як уберегтися від біди», «Багато знати – вміло діяти», «Поведінка в надзвичайних ситуаціях», «У Чорнобиля немає минулого часу», «Надзвичайні ситуації», «Захисти себе », «Нехай вогонь живе у серцях».  За результатами вікторин були визначені переможці.

Учитель фізичної культури Ємельянов О.О. провів спортивні змагання для учнів 7 – 10-х класів

З метою перевірки умінь учнів діяти за сигналами повідомлення ЦЗ «Увага всім!» була здійснена евакуація на подвір’я школи. Евакуація особового складу школи на шкільний стадіон здійснена за 3 хвилини.

Всі учні та працівники школи були забезпечені ватно-марлевими пов’язками, а учні 4-Б класу( вчитель Норкова В.М.) були частково забезпечені протигазами.

,

Переглядів: 72 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0