Середа, 01.04.2020, 16:59

Головна » 2015 » Грудень » 3 » День інвалідів
День інвалідів

3 грудня відзначають Міжнародний день інвалідів. Це свято проголосила Генеральна асамблея ООН в 1992 році наприкінці Десятиліття інвалідів на 47-й сесії у спеціальній резолюції. Проведення цього дня в Україні встановлено Указом Президента від 27.11.1993 № 566/93.

Відповідно до календарного плану виховної роботи Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів агітбригада учнів 9-Б класу (Бикус Анастасія, Мартиненко Максим, Тіняєв Микола) під керівництвом класного керівника Булгакової В.М. ознайомили учасників навчально-виховного процесу із головною причиною інвалідності  дорослих та дітей; звернули увагу на те, що Міжнародний день інвалідів привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Також зазначили, що у цей День ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, хто не байдужий цій проблемі, сил і здоров’я, засобів і успіху.

Агітбригада закликала школярів виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Захищаючи гідності інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя!

Переглядів: 204 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0