Вівторок, 31.03.2020, 22:37

Головна » 2018 » Квітень » 27 » День охорони праці у школі
День охорони праці у школі

Протягом 24 – 27 квітня 2018 року у Первомайській ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління».

У всіх класних колективах були проведені уроки з нагоди Всесвітнього дня охорони праці стосовно питань дотримання вимого законодавства з охорони  праці при використанні праці неповнолітніх

Клас

Тема уроку

Класний керівник

«Діти і робота»

Васильєва О.М.

2-А

"Що кому потрібно для роботи?"

Глагольєва М.О.

2-Б

"Що кому потрібно для роботи?"

Глагольєва М.О.

3-А

«28 квітня – Всесвітній день охорони праці»

Шевелєва І.П.

3-Б

«Безпека праці дітей та неповнолітніх»

Норкова В.М.

4-А

«Як охороняються права дітей, які працюють»

Обченко К.О.

4-Б

«Безпечна праця – право кожної людини»

Стеценко Т.В.

5-А

«Охорона праці розпочинається зі школи»

Караченцева Н.М.

5-Б

«Охорона  праці – майбутнє держави»

Коваленко О.О.

6-А

«Охорона праці починається зі школи»

Білецька О.Л.

6-Б

«Охорона праці починається зі школи»

Білецька О.Л.

«Хочу! Можу! Маю право!»

Любима Н.М.

«28 квітня – Всесвітній день охорони праці»

Коваленко О.О.

9-А

«Охорона праці неповнолітніх»

Луста Л.А.

9-Б

«Неповнолітні у трудових відносинах»

Каракуця Т.М.

«Охорона праці неповнолітніх та техніка безпеки на виробництві»

Гоженко В.В.

Зокрема,  під час виховної години у 1-му класі учні переглянули відеоролик  «Дитяча праця», у парах обговорили ситуації, у які потрапили казкові герої, з’ясували, дотримані чи порушені їх права, презентували малюнки на тему « Охорона праці очима дітей». Учні 2-А та   2-Б класів  відгадали загадки про професії, розфарбували зображення людей різних професій, у групах знайшли потрібні інструменти для кожної професії.

У 3-А та 3-Б класах були використані електронні презентації, учням  надавалась інформація, спрямована на роз’яснення причин виникнення професійних захворювань та їх запобігання під час виробництва, як уникнути травмування під час виконання роботи. Третьокласники написали навчальний диктант «Моя безпечна праця», що містив інформацію про дотримання правил техніки безпеки на виробництві. Учні 3-Б класу отримали пам'ятки про необхідність дотримання правил безпеки під час виконання доручень і завдань в побуті і школі. На уроці у 4-А класі використано елементи інсценізації «Ким хочу бути». Учні 4-х класів дізналися про права дітей, які влаштувалися на роботу.

Учні 5-А, 6-А, 6-Б класів ознайомилися з історією запровадження Дня охорони праці,  з’ясували з якого віку можна дітям влаштуватися на роботу, хто і як захищає права працюючих неповнолітніх дітей та їх батьків, переглянули відеофільм «Як себе не можна вести в школі». Учні 5-А класу  створили власні інформаційні знаки, які розмістили на поверхах школи.

Під час виховної години у 7-му класі була проведена вікторина «Плутанина в професіях», анкетування «Професійні інтереси учнів». Учні 7-го та 8-го класів ознайомились з положеннями Кодексу законів України «Про працю», Закону України «Про охорону праці» щодо захисту прав неповнолітніх під час трудової діяльності.

Учні 9-А, 9-Б, 11-го класів розглянули особливості трудових правовідносин неповнолітніх: особливості прийому на роботу та звільнення з робочого місця неповнолітніх, особливості оплати праці неповнолітніх, особливості робочого часу та відпочинку тощо.

Для учнів 5 – 6-х, 8 – 9-х класів були організовані спортивні змагання.

Оформлена виставка малюнків на тему «Охорона праці очима дітей».

Переглядів: 165 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0