Вівторок, 31.03.2020, 15:45

Головна » 2014 » Листопад » 21 » День пам`яті жертв голодомору 1932-1933 рр
День пам`яті жертв голодомору 1932-1933 рр

21 листопада 2014 року у Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7 відбулася лінійка, присвячена  Дню пам’яті жертв голодомору 1932-1933рр.

Учні 6-А та 6-Б класів нагадали присутнім учням середньої та старшої ланок школи про ті страшні події в історії нашої держави – України.

Ведучі лінійки Переверзєва Софія та Білокінь Дар’я звернули увагу, що найбільше постраждали від голодомору Полтавська, Сумська та Харківська області.  Колдашева Ксенія та Григоров Кирило під музику В. Моцарта «Реквієм» зі сльозами на очах продекламували вірш «Не  нагодує Мати-Україна».  Глагольєва Вероніка пам’яті міліонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду оголосила хвилину мовчання. Григор’єв  Ігор та Гашутіна Єлизавета розповіли про важке дитинство  у ті  далекі роки. Антоненко Валерія та Литвин Поліна запалили свічки на пам’ять про тих, хто не встиг запалити її за життя, та щоб побачили її ті, хто став зорями на бездонному небі. Грезнєва Марія та Озябла Аліна звернули увагу учнів, що голод 1932-1933рр. чорніє великою плямою на демографічній карті України.  Марусич Ольга, тримаючи на вишитому рушнику хліб,  іменем жертв благала усіх, хто живе на нашій планеті, берегти святий хліб, думкою про який помирали мільйони українців.

Хай живе пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Переглядів: 207 | Додав: E_L | Теги: холокост, лінійка памяті, голодомор, День пам'яті жертв голодомору 32-33 | Рейтинг: 0.0/0