Вівторок, 07.04.2020, 13:26

Головна » 2016 » Квітень » 22 » День самоврядування
День самоврядування

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії - вимога часу. Вміння управляти - талант, який треба розвивати. Можливості зробити це в нас є.
 22 квітня 2012 року в школі відбувся День учнівського самоврядування. Захід проводився з метою пропагування серед учнівської молоді основних засад місцевого самоврядування, формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу, виховання інтелектуально і духовно розвиненого підростаючого покоління – майбутнього    нації.
У Дні учнівського самоврядування взяли участь учні  9-11-х класів та лідери шкільної організації «МаРС».  Старшокласники  мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.
Робочий день розпочався з наради. Її провела Архипова Дарина, президент шкільної організації «МаРС», яка виконувала відповідно до визначених повноважень функціональні обов'язки  директора школи.
Весь навчальний процес школи в цей день проходив під чітким контролем дублерів заступників директора з навчально-виховної роботи Казакова Гліба та Дягілевої Ірини.
 Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Отже, «майбутні вчителі» проявили неабияку наполегливість і старанність, щоб підготуватися    до    уроків.
Усі з великим нетерпінням чекали  цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-9 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.
По закінченню уроків в школі відбулася підсумкова конференція, під час якої вчителі школи та вчителі-дублери поділилися враженнями про цей    день.
 Яскравою    крапкою    у Дні учнівського самоврядування став традиційний шкільний фестиваль « Школа має талант».

Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті вчителів та учнів незабутні враження і спогади.

Переглядів: 180 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН