Вівторок, 07.04.2020, 13:06

Головна » 2018 » Травень » 5 » День самоврядування
День самоврядування

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-11-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що вчителі – дублери  говорили на прес-конференції після уроків. Директор школи Микола Тіняєв (учень 11-го класу) та його заступники Дягілєва Ірина (учениця 11-го класу), Гуторова Милана (учениця 9-А класу) розпочали обговорення подій дня. Учні ділилися враженнями, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки. За результатами анкетування, яке провела адміністрація школи, діяльність вчителів-дублерів оцінена високими балами.

Завершився день самоврядування фестивалем дитячої творчості «Крок до зірок»
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті вчителів та учнів незабутні враження і спогади.

Переглядів: 167 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН