Середа, 01.04.2020, 15:46

Головна » 2019 » Квітень » 19 » День самоврядування
День самоврядування

На один день у школі відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме найстарші учні нашої школи, які проводили уроки у 1-10-х класах із різних предметів. Вони готувалися і хвилювалися. Робочий день виявився нелегким, але успішним, про що вчителі – дублери говорили на прес-конференції після уроків. Директор школи Гуторова М. (учениця 10-го класу) та його заступники Миргород В. (учень 9-го класу), Коледюк О.(учень 10-го класу) розпочали обговорення подій дня. Учні ділилися враженнями, розповідали про важкі і веселі моменти під час уроків. Вони ніби справжні вчителі радилися і робили висновки. За результатами анкетування, яке провела адміністрація школи, діяльність вчителів-дублерів оцінена високими балами. Завершився день самоврядування прибиранням території та паркової зони.

Переглядів: 52 | Додав: | Рейтинг: 0.0/0