Середа, 01.04.2020, 17:34

Головна » 2014 » Грудень » 19 » День Святого Миколая
День Святого Миколая

19 грудня усіх, хто зранку завітав у Первомайську школу №7 очікував сюрприз - привітання від самого Святого Миколая! Його помічники - учні 11 класу вітали дітей, батьків та вчителів побажаннями здоровья, успіхів та дарували смачне печиво, яке зробили власноруч. Після 3го уроку був організований ярмарок виробів. Учні з 1-го по 11 клас приносили для продажу печиво, поробки, які робили на гуртках, рукоділля. Отримані кошти школа передала на потреби дітей - переселенців з зони АТО до Нового року в рамках акції "Зроби добро".

Переглядів: 184 | Додав: E_L | Теги: день Святого Миколая, привітання з днем святого миколая | Рейтинг: 0.0/0