Неділя, 05.04.2020, 09:24

Головна » 2015 » Вересень » 25 » День туризму
День туризму

Всесвітній день туризму заснований Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно.

В Україні День туризму відзначається з 1998 року згідно з Указом Президента № 1047/98. Мета свята - пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

Це свято кожного, хто хоч раз відчув себе мандрівником, вибравшись із щоденної буденності на берег річки, в ліс, у поле або в інші місця, якими так багата наша земля!

25 вересня були проведені міські змагання серед школярів міста до Дня туризму. Метою змагань було формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання фізичних і моральних якостей. Змагання передбачали активний змістовний відпочинок дітей на свіжому повітрі у формі етапів  змагань, конкурсів; виховання бережливого ставлення до природи, колективної дружби, позитивного спілкування школярів та дорослих, а також розвиток і вдосконалення вміння  користуватися туристським спорядженням.

Честь нашої школи захищала збірна команда учнів 9-А та 9-Б класів, які своїм виступом достойно презентували рідну школу.

Завдання відбувалися за напрямками:

1. похідний побут: зовнішній вигляд учасників, рапорт командира, девіз, туристська пісня.
  2. спортивне орієнтування по «легенді»: проходження маршруту по опису місцевості.
  3. краєзнавство: характеристика рослинності.
  4. топографія. Знання топографічних знаків.
  5. туристські конкурси: конкурс туристського майданчика, конкурс вогнищевих, конкурс кашоварів.
  6. туристська техніка: смуга перешкод та транспортування потерпілого, конкурс вузли.

Команди переможці у етапах нагороджувалися дипломами. Наша команда отримала 4 дипломи. Молодці!!!

Діти не тільки позмагалися на свіжому повітрі, але й поїли смачної каші, поспівали пісень. А на згадку залишилися  чудові фото про незабутній теплий день у лісі…

Переглядів: 245 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0