Вівторок, 07.04.2020, 13:06

Головна » 2018 » Вересень » 28 » День туризму
День туризму

28 вересня були проведені міські змагання серед школярів міста до Дня туризму. Метою змагань було формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання фізичних і моральних якостей. Змагання передбачали активний змістовний відпочинок дітей на свіжому повітрі у формі етапів змагань, конкурсів; виховання бережливого ставлення до природи, колективної дружби, позитивного спілкування школярів та дорослих, а також розвиток і вдосконалення вміння користуватися туристським спорядженням.

Честь нашої школи захищала збірна команда учнів 10, та 9 класів, які своїм виступом достойно презентували рідну школу.

Завдання відбувалися за напрямками:

• похідний побут: зовнішній вигляд учасників, рапорт командира, девіз, туристська пісня.
  • спортивне орієнтування по «легенді»: проходження маршруту по опису місцевості.
  • краєзнавство: характеристика рослинності.
  • топографія. Знання топографічних знаків.
  • туристські конкурси: конкурс туристського майданчика, конкурс вогнищевих, конкурс кашоварів.
  • туристська техніка: смуга перешкод та транспортування потерпілого, конкурс вузли.

Наша команда отримала диплом І ступеню на етапі «Туристичні конкурси». Діти не тільки позмагалися на свіжому повітрі, але й поїли смачної каші, поспівали пісень. А на згадку залишилися чудові фото про незабутній теплий день у лісі…

Переглядів: 95 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1
Школа ОНЛАЙН