Середа, 01.04.2020, 17:35

Головна » 2016 » Лютий » 2 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

Другого лютого 2016 року в школі пройшов День відкритих дверей для майбутніх першокласників. Учні четвертих класів разом з класними керівниками Сєнною Вікторією Володимирівною та Глагольєвою Мариною Олексіївною підготували для майбутніх учнів цікаву концертну програму.

Діти побачили веселу казку про школу, разом з казковими героями пограли та потанцювали. Перед батьками майбутніх першокласників виступила директор школи Терещенко Галина Василівна, яка розповіла про приміщення школи, про досягнення учнів і вчителів школи. Познайомила присутніх з майбутніми вчителями перших класів. Після концерту для гостей школи була проведена екскурсія. Вони змогли побачити навчальні кабінети, бібліотеку, сучасний комп΄ютерний клас. По закінченні екскурії майбутніх першачків пригостили в їдальні смачними булочками. Зустріччю залишилися задоволені і гості школи, і артисти з вчителями.

Переглядів: 191 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1