Середа, 01.04.2020, 16:43

ВВ
Головна » 2017 » Лютий » 7 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

31 січня 2017 року в Первомайській ЗОШ І-ІІІ ст. №7  відбувся День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків.

Школу відвідали маленькі гості-вихованці ДНЗ №16 та №17. Учнями 4-А та 4-Б класів було підготовлено казкову виставу, яку малюки переглянули з цікавістю. Також для них було проведено захоплюючу екскурсію по школі.

Діти з батьками побували в навчальних кабінетах, шкільній бібліотеці, познайомилися з учителями майбутніх першокласників. За традицією завершення екскурсії відбулося в шкільній їдальні, де малят чекали смачні булочки.

Гостинно запрошуємо першокласників до нашої школи,де на них чекають досвідчені вчителі, які поведуть малят до цікавої країни знань!

Переглядів: 160 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0