Вівторок, 31.03.2020, 20:26

Головна » 2019 » Листопад » 27 » День відкритих дверей
День відкритих дверей

27 листопада наша школа гостинно відчинила двері для майбутніх першокласників та їх батьків. У рекреації школи гостей зустрічали учні четвертих та восьмих класів. У актовій залі для малечі були організовані музичні ігри. Для майбутніх першокласників провели цікаву квест-екскурсію по нашій школі. Вони побували у спортивній залі, де пограли у веселі естафети. У кабінеті фізики дітлахи зачаровано спостерігали за фізичними дослідами. Бібліотекар школи познайомила з виставкою дитячої літератури та провела вікторину по казках. У кабінеті інформатики комп’ютер перевірив знання майбутніх першачків про шкільні речі. Вчителі початкових класів, що працюють за програмами Нової української школи, провели ігри з використанням конструктора «Lego».

В цей час батьки мали можливість поспілкуватися з адміністрацією школи. Директор школи Терещенко Галина Василівна представила батькам  вчителів, що будуть працювати у перших класах у 2020/2021 навчальному році. Сєнна Вікторія Володимирівна та Глагольєва Марина Олексіївна ознайомили батьків із Порядком зарахування учнів до першого класу, надали рекомендації щодо підготовки дітей до шкільного навчання, відповіли на питання присутніх.

По завершенню свята кухарі школи пригостили учасників заходу смачною випічкою.

Переглядів: 37 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0