Вівторок, 31.03.2020, 16:28

Головна » 2019 » Лютий » 15 » День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.

Саме в цей день у школі відбувся пам’ятний захід, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учні 7-А класу представили літературно-музичну композицію історії Афганської війни, нагадали школярам про жителів Первомайщини, які брали участь у цій війні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих земляків.

Перегляд відео «Ніхто, крім нас…» змусив глядачів відчути біль сьогодення, бо війна знову ввійшла в наше життя: з березня 2014 року і по цей день тисячі наших солдатів захищають рідну землю, гинуть наші співвітчизники. Шлях до перемоги досить довгий і кривавий, бо несе загибель тисячам людей, потворить мільйони душ.

Закінчився захід поетичним закликом «…з війною стати на бій, Мир відстояти Землі голубій».

Переглядів: 70 | Додав: E_L | Рейтинг: 1.0/1