Середа, 01.04.2020, 17:37

Головна » 2015 » Січень » 29 » Для майбутніх першокласників
Для майбутніх першокласників

Свято для майбутніх першокласників – 2015 року

29 січня 2015 року школа радо приймала вихованців ДНЗ міста Первомайський. У цей день був проведений захід для майбутніх першокласників «День відкритих дверей». Бажаючих познайомитись з майбутніми вчителями 1-х класів, Шевелєвою Іриною Петрівною та Норковою Валентиною Миколаївною, а також умовами перебування та навчання учнів в школі № 7, виявилось дуже багато. До навчальної установи завітали цілими родинами: діти були  з батьками, бабусями і дідусями.       Зусиллями учнів 4-А і 4Б класів та їх класними керівниками (Шевелєвою І. П., Норковою В. М.) був підготовлений концерт. Під час виступу діти продемонстрували свої музичні, танцювальні здібності і таланти. На завершенні свята кожен малюк отримав від випускників початкової школи маленький сюрприз – повітряну кульку. Після заходу четверокласники запросили батьків і дітей на екскурсію по школі, де показали обладнані кабінети, спортзали, затишну бібліотеку, комп*ютерні класи тощо. Малюки із задоволенням посиділи в своїх майбутніх класах за учнівськими партами. І в знак гостинності всіх малят пригостили смачними булочками, які приготували працівники їдальні. Маленькі гості школи та їх батьки були дуже задоволені влаштованим святом, у всіх був гарний настрій.

Переглядів: 184 | Додав: E_L | Теги: день відкритих дверей для першоклас | Рейтинг: 0.0/0