Неділя, 20.01.2019, 05:17

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2018 » Листопад » 20 » До Дня народження Тургенєва
До Дня народження Тургенєва

Літературні читання, присвячені 200-річчя з дня народження Івана Сергійовича Тургенєва

У 2018 році в усьому світі відзначається 200-річчя з дня народження Івана Сергійовича Тургенєва, класика російської літератури XIX століття.

24 жовтня 2017 року на 39-ій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО Організації Об'єднаних Націй в Парижі було прийнято рішення про включення в 2018 році ювілею В. С. Тургенєва до Списку пам'ятних дат ЮНЕСКО, що мають значення для всього людства.

Учні нашої школи 20 листопада 2018 року взяли участь у заході, присвяченому 200-річчю з дня народження І. С. Тургенєва, який проходив на базі Первомайської ЗОШ №5. У виконанні Левандовської Вікторії, Гашутіної Елизавети, Телеги Олексія прозвучав вірш у прозі «Поріг». Читці змогли передали  фундаментальний зміст вірша - проблему вибору.

Переглядів: 6 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0