Середа, 01.04.2020, 17:39

takhtarova50
Головна » 2017 » Березень » 13 » Допомога районній лікарні
Допомога районній лікарні

Благодійна проектна діяльність виступає умовою системи виховної роботи в процесі життєдіяльності учнівської молоді та формування відповідних ставлень. І що відповідальнішою та проблемнішою виявиться благодійна ситуація в очах школярів та молоді, то більше вони витратять енергії і тим якіснішим буде результат. У процесі благодійної діяльності у дітей і молоді формується здатність уявляти себе на місці іншої людини, бачити і вирішувати проблеми, приймати рішення і погоджувати з ними свої дії, утверджуються найкращі людські якості — доброта, милосердя, благочинність тощо.
13 березня 2017 року учнями 1-4 класів була проведена благодійна акція «Створи добро». Під час акції учнями початкових класів Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 була зібрана гуманітарна допомога у вигляді продуктів харчування (на 1000 грн.) для стаціонарного відділення Первомайської ЦРЛ. Два тижні березня діти разом з батьками приносили пакунки з овочами та домашньою консервацією до класних кабінетів. А в перший день після свят всі продукти харчування (свіжі овочі та фрукти, крупи, макаронні вироби, консервовані салати, варення, компоти тощо) організовано доставили на кухню ПЦРЛ, де готують їжу для стаціонарних хворих. Допоміг у перевозці продуктів батько учня 2Б класу Павленко Віталій Олександрович, який люб*язно надав свою машину. Дуже активними в цій благодійній акції були учні 1А, 2А, 2Б, 3А, 4Б класів разом з класними керівниками: Сенною В. В., Шевелєвою І. П., Норковою В. М., Обченко К. О., Стрельніковою В. О.
Таким чином, благодійна діяльність у сучасному навчальному закладі сприяє формуванню у підростаючого покоління гуманістичних і громадянських, моральних і духовних цінностей, визначенню мети та змісту життя, дотриманню життєвих позицій і переконань, які є основою людського самовизначення у світі.

Переглядів: 216 | Додав: arsen5-09 | Рейтинг: 0.0/0