Середа, 01.04.2020, 16:33

Головна » 2015 » Грудень » 5 » Екскурсія до цирку
Екскурсія до цирку

Звичайно, краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось.

05 грудня 2015 року учні 3-А та  2-Б класу відвідали Харківський державний цирк, де переглянули велику міжнародну програму «Сузір’я цирків світу» за участі артистів з України, Казахстану, Узбекистану та США. Не залишили байдужими дітей атракціони з дресированими левами та ведмедями, номери акробатів-вольтижерів, гімнастів на турніках, жонглера-віртуоза. Найбільший захват у глядачів викликав виступ 29-разового рекордсмену книги рекордів Гіннеса з Узбекистану, який продемонстрував унікальні здатності людини піднімати і витримувати величезну вагу. Впродовж програми гостей цирку розважав чудовий дует клоунів із Лас-Вегаса «Клаб-Хаус».

Отож з гарним настроєм та незабутніми враженнями повернулися дітлахи додому.

Переглядів: 221 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0