Вівторок, 31.03.2020, 22:47

Головна » 2018 » Травень » 19 » Екскурсія до м.Дніпро
Екскурсія до м.Дніпро

19 травня група учнів 5-А, 5-Б, 6-А, 6-Б та 7го класів відвідали м.Дніпро. Розпочалось знайомство з містом з цікавої автобусної екскурсіії центральними вулицями.  Біля Історичного музею діти завітали до скифських кам'яних споруд - баб, біля яких потрібно загадати найзавітніші бажання. У Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім.О.М.Макарова екскурсовод ознайомив учнів з першими супутниками та моделями ракетоносіїв, роз'яснив принципи роботи найперших та сучасних космічних апаратів. У музеї Машини часу "зазирнули" до епохи 70-80х років минулого століття. Діти не тільки подивились на автомобілі з колекції музею, а й мали змогу власноруч пограти у настільні ігри тих часів, доторкнутись до речей "з минулого" та послухати музику, під яку жили їх бабусі та дідусі. Ізюминкою екскурсії стала прогулянка на катері річкою Дніпро, яка тривала цілу годину. Ласкаві хвилі Дніпра та чудові краєвиди, які відкривались з катера, не залишили байдужим жодну дитину. Додому повертались з позитивними емоціями та сподіваннями, що всі бажання, що були загадані біля скифських баб, обов'язково здійсняться.

Переглядів: 116 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1