Вівторок, 31.03.2020, 15:59

Головна » 2016 » Жовтень » 8 » Екскурсія до Полтави.
Екскурсія до Полтави.

Ми на Полтавщині

Iз сивини столiть ти поставала,

Вiнок легенд у коси заплела...

I гордо нарекли тебе ПОЛТАВА,

Пасує мудрiсть до твого чола.

В нашій школі ведеться велика робота щодо громадянсько патріотичного виховання, формування національно – історичної свідомості молодого покоління. Найкраще цьому сприяють екскурсії-подорожі учнів мальовничими куточками рідної землі, які стали традиційними у житті школи.

8 жовтня  2016 року учні 4 – Б, 5 – А та 6 класу разом з викладачами відвідали  Полтавщину.

І почалася їх подорож у найголовнішому і найцікавішому місці Полтави – Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви».

Наступним куточком Полтавщини стала столиця гончарного мистецтва в селищі Опішня. Там  була проведена екскурсія по музею гончарства. Діти з великим захопленням розглядали витвори мистецтва. Хлопці та дівчата відвідали майстер-клас по виготовленню виробів з глини. Своїми руками вони зробили поробки і залишили собі на пам'ять.

Потім завітали до Миколаївської церкви на околицях Диканьки. Завершилась екскурсія відвідуванням музею садиби І.Котляревського.

З незабутніми враженнями, подарунками  учні та вчителі  повернулася ввечері додому.

Переглядів: 215 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 4.0/1