Неділя, 05.04.2020, 09:44

Головна » 2016 » Березень » 11 » Екскурсія до пожежної частини
Екскурсія до пожежної частини

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ № 45

11.03.2016 року учні 1-Б класу Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 7 разом із класним керівником Норковою Валентиною Миколаївною ходили на екскурсію в Державну пожежно-рятувальну  частину № 45 ГУ ДСНС України у Харківській області.

Мета екскурсії: продовжувати знайомити дітей з правилами пожежної безпеки; розширити уявлення дітей про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі; закріплювати знання дітей про причини пожежі та запобігання її, вчити правильних дій на випадок пожежі; виховувати повагу та інтерес до професії пожежного.

Діти ознайомилися з тонкощами професії пожежника,  побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежні автомобілі АЦ-40 (авто цистерна); польову кухню (для приготуванні їжі в польових умовах) та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.  Найбільше сподобалося - знайомство і апробування робочого обладнання.

І, звичайно, після спілкування з працівниками МНС усі хлопчики захотіли стати пожежниками. Хочеться подякувати усім працівникам Первомайської пожежно-рятувальної частини  № 45 за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми. Особлива подяка працівнику частини, командиру відділення,  Зименко Олексію Володимировичу, що є батьком учениці класу Зименко Анастасії. Супроводжувати  екскурсію допомагали мами учнів: Літвінова Ірина Олегівна, Черевко Леся Михайлівна, Гордієнко Олена Миколаївна, Ворона Інеса Станіславівна.

Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для учнів.

Переглядів: 646 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
1 alhimova_nataliy   [Матеріал]