Вівторок, 07.04.2020, 13:41

Головна » 2015 » Листопад » 3 » Екскурсія на ТРК "Надія"
Екскурсія на ТРК "Надія"

Під ч

Під час осінніх канікул учні 7-А та 7-Б класів разом із класними керівниками  побували на екскурсії в ТРК «Надія». Учнів зустріла та розпочала екскурсію Казакова Наталя Миколаївна.

Спочатку було знайомство з колективом телерадіокомпанії. Потім діти ознайомилися з технічними можливостями телеканалу, професією монтажера. Далі кореспонденти та ведучі телеканалу «Надія» розповіли школярам, як саме робляться новини, хто і де складає текст для ведучих, що таке суфлер і як правильно читати текст під час запису програми. А також запропонували взяти участь у створенні часу інформації.

Тільки найсміливіші учні - Троїцький І., Переверзєва С., Глагольєва В., Марусич О., Білокінь Д. після отриманих знань погодилися випробувати себе в ролі ведучих програми «Все для тебе» та  «Часу інформації». Також дітям було запропоновано озвучити рекламний текст.

Після всіх практичних завдань учні разом з колективом телеканалу подивилися на результати екскурсії.

За відмінне виконання запропонованих завдань директор телеканалу Сухарєв Павло Борисович пригостив школярів цукерками.

$

Переглядів: 259 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0