Вівторок, 07.04.2020, 13:15

Головна » 2017 » Жовтень » 2 » Екскурсія Полтавщиною
Екскурсія Полтавщиною

01.10.2017 група учнів 5 – 9- х класів подорожували Полтавщиною. Екскурсійний маршрут пролягав через Полтаву, Диканьку, до центру українського гончарства – Опішню. У нас склалися незабутні враження про подорож до Гончарної Столиці України: цікава прогулянка парками глиняних скульптур, захопливі розповіді екскурсоводів про досягнення українського гончарства, звичаї використання глиняних виробів у традиційному побуті та в сучасному житті. Діти змогли власноруч ознайомитись з гончарною справою – виготовити свій перший глиняний витвір. Всі учасники екскурсії отримали масу позитивних емоцій та вражень. Запрошуємо усіх провести своє дозвілля серед дивовижної рідної краси Гончарної Мекки України!

Переглядів: 159 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН