Вівторок, 31.03.2020, 22:47

Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Екскурсії
Екскурсії

Осінь радує нас своїм теплом. Важко в таку погоду залишатися в помешканні. Не змогли всидіти в суботу вдома і учні 4-х класів. Класні керівники Глагольєва Марина Олексіївна та Сєнна Вікторія Володимирівна організували для вихованців пізнавальну та захоплюючу подорож до міста Харкова.

Спочатку четверокласники відвідали Харківський планетарій, де для них була організована лекція у Зоряному залі на тему «Міфи та легенди зоряного неба» і екскурсія до Музею уфології та космонавтики «Космос». Діти дізналися про те, які існували вірування про походження Землі, про перші польоти у космос тварин та людей, про сучасні космічні кораблі та супутники. Також учні змогли розглянути одяг та їжу сучасних космонавтів. Здивуванню учнів не було меж, коли вони побачили справжнє колесо від місяцехода, що було зроблено на Харківському велосипедному заводі та взяли до рук уламок від метеорита.

Після планетарію школярі пройшлися вулицями осіннього Харкова. Побачили Харківський академічний театр опери та балету, Дзеркальний струмінь, пам’ятник Тарасу Шевченку. У центральному саду ім. Шевченка зустріли руду мешканку – білочку. Також дітлахи змогли розважитися на дитячому майданчику біля дельфінарію.

Наступною зупинкою маршруту був Харківський музей історії залізної дороги. Діти відвідали три зали, в яких дізналися про  створення перших потягів, про спеціальні служби на залізній дорозі. Наприкінці екскурсії діти оглянули стародавні та сучасні потяги під відкритим небом.

Назад поверталися стомлені, але задоволені. Враження від цього дня надовго залишаться в пам’яті учнів.

Переглядів: 214 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1