Вівторок, 31.03.2020, 22:12

Головна » 2015 » Листопад » 1 » Екскурсії до м. Харкова
Екскурсії до м. Харкова

1 листопада найстаріший цирк України- Харківський- приймав учнів 1 – Б, 2 – А та 3 – Б класів  нашої школи.

Разом з  класними  керівниками  Норковою В.М., Обченко К.О., Стрельніковою  В.О.  та заступником  директора з навчально - виховної роботи Шевченко Н.О. вони відвідали циркову програму «Созвездие цирков мира» за участю артистів зі  Сполучених штатів Америки, Казахстану, Узбекистану, України.

Свою майстерність демонстрували  акробати, гімнасти на турніках, жонглер – віртуоз. Чудовий клоунський дует з Лас-Вегаса "Клаб Хаус", атракціон з дресированими левами, атракціон з дресированими ведмедями, , легендарний силовий атлет з Узбекистану – все викликало захоплення та аплодисменти.          Харківський цирк залишав гарний настрій не тільки учням, а й  вчителям, надавши  заряду оптимізму на ІІ навчальну чверть.

Крім відвідування цирку діти з викладачами відвідали Харківський музей «Історії південної залізниці і залізничного транспорту». У залах музею добре висвітлені всі основні етапи розвитку Південної магістралі, починаючи від виникнення до сучасного життя південної залізниці. В музеї можна ознайомитись з макетами, старовинними фото, елементами раритетної паровозної техніки. На відкритій локації виставлені оригінальні моделі поїздів, паровоз, спец і авто техніки, задіяної  при роботі залізниці у всі часи.

Відвідування музею для дітей та викладачів було  пізнавальним і цікавим.

Переглядів: 207 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1