Вівторок, 31.03.2020, 22:44

Головна » 2015 » Жовтень » 27 » Екскурсії до підприємств міста
Екскурсії до підприємств міста

Екскурсія  - одна з важливих форм ознайомлення учнів із організацією виробництва, технікою й основними професіями різних підприємств промисловості. Тому 27 жовтня 2015 року учні 9-А та 10-го класів разом із класними керівниками Оболенцевою Т.О. та Гоженко В.В. відвідали ТОВ «Терра». Метою даного заходу було ознайомити учнів з роботою підприємства з сучасною матеріально-технічною базою, розширити та узагальнити знання дітей про харчову промисловість, сприяти вихованню у дітей любові та бережливого ставлення до праці. А ще було величезне бажання подивитися на організацію роботи підприємства, яке зварило найбільшу кашу у світі!!!

Розпочала захід та радо зустріла гостей працівник підприємства Азаренко Лариса Василівна, яка і провела своєрідний екскурс та залюбки розповіла учням про майстерність виробничої справи.

Учні мали змогу наочно побачити роботу працівників підприємства: охоронців, водіїв, лаборантів, вантажників та інших. Діти із зацікавленістю спостерігали за роботою фасувальниць, і не тільки спостерігали, а й спробували самостійно фасувати смачні каші!!!

Старшокласники не пошкодували, що прийшли, бо отримали багато корисної інформації для себе, розширили та узагальнили знання про виробництво,  адже кожен з них в майбутньому мріє стати кваліфікованим знавцем своєї справи.

Приємним сюрпризом для дітей став подарунок від «Терри» - кожен отримав пакетик вівсяної каші з вершками та малиною!!!

Завершуючи екскурсію Лариса Василівна наголосила, що сучасний ринок праці потребує робочих рук.

Тож, можливо, хтось із дітей має відповідні нахили та здібності і саме  в цей день відчув інтерес до даної справи! Ймовірно, серед нас теж є людина, яка у майбутньому створить конкурентоспроможне підприємство й буде прославляти Первомайщину. А ви як думаєте?

Переглядів: 193 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0