Неділя, 05.04.2020, 08:43

Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Екскурсійна поїздка
Екскурсійна поїздка

28.10.2015 відбулася екскурсійна поїздка учнів 5-9 класів до м. Харків. Учні відвідали Дитячу малу залізну дорогу, де прослухали  цікаву лекцію про її історію та розвиток. Дізналися, що через 2 тижні  Дитяча мала залізна дорога  буде відзначати свій 75-річний ювілей з дня створення. Учні проїхалися потягом вздовж лісопаркової смуги, а на кінцевій зупинці «Лісопарк» прогулялися осіннім лісом.

В рамках проведення «Дня здоров’я» відвідали льодову арену Шато-лєдо, де каталися на ковзанах, та боулінг-клуб в якому провели змагання на кращого гравця в боулінг. Ними стали учениці 8 класу Тонконог Жасміна та Кобилинська Тетяна.

Діти всі були в захваті від вражень екскурсійної поїздки

Переглядів: 224 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 0.0/0