Неділя, 05.04.2020, 09:15

Головна » 2016 » Травень » 21 » Екскурсійна поїздка в м. Запоріжжя.
Екскурсійна поїздка в м. Запоріжжя.

З метою формування ціннісного ставлення учнів до людини, Батьківщини, виховання патріотизму, вивчення історичної спадщини українського народу  20.05.16 відбулася екскурсійна поїздка в Запоріжжя. На острові Хортиця  учні 5-9 класів відвідали музей козацтва під відкритим небом «Запорізька Січ», де дізналися про життя та побут українських козаків. Змогли побачити скелю Рогози на Старому Дніпрі, кам’яні «миски» на скелі Середній Стовп. Пройшовшись балкою Ганівка піднялися на Великий курган, з якого відкривається чудовий краєвид на Дніпро та Запорізьку ГЕС.

Відвідали дитячий Запорізький ботанічний сад, де змогли побачити різноманітні рослини з різних куточків світу, оранжереї з екзотичними квітами.

Дуже цікавою виявилася екскурсія до музею ретро-автомобілів «Фаетон», де були представлені експонати технічної зброї   від часів Громадянської війни до часів Другої світової війни.

Сподобалася екскурсія до музею військової техніки під відкритим небом. Учні зробили фото на пам’ять фотографуючись з його експонатами: танками, самохідними гаубицями, гарматами.

Обзорна екскурсія Запоріжжям,  дозволила учням дізнатися про його історію,  від давнини до сучасності, побачити  вулиці, проспекти, храми міста.

Переглядів: 226 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 5.0/1