Вівторок, 31.03.2020, 22:42

Головна » 2012 » Березень » 3 » Батькам майбутніх першокласників!
Батькам майбутніх першокласників!

З 1 березня по 1 квітня 2011 року на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» будуть проведені Інтернет-збори для батьків майбутніх першокласників.

Учасники Інтернет-зборів можуть заповнити анкету та поставити запитання  щодо підготовки дітей до школи фахівцям, які будуть брати участь у Інтернет-зборах: Назаренко Ганні Іванівні, завідувачу кафедри методики дошкільної та початкової освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», к. пед. наук, доценту; Коченгіній Маріанні Вікторівні, завідувачу секції розвивального навчання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», к. пед. наук; Марінушкіній Олені Євгенівні, завідувачу Центру практичної психології та соціальної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»; Остапенко Аллі Сергіївні, методисту Центру громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Відповіді на запитання будуть розміщені на сайті КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» протягом тижня.

Запрошуємо до спілкування!

Переглядів: 351 | Додав: E_L | Теги: малюнки, анімація, Конкурс, графіка, Фестиваль | Рейтинг: 0.0/0