Середа, 01.04.2020, 17:19

norkov900, tina0611
Головна » 2012 » Березень » 3 » ФЕСТИВАЛЬ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ
ФЕСТИВАЛЬ ГРАФІКИ ТА АНІМАЦІЇ

Відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації від 22.02.2012 № 105 розпочався дистанційний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області.

У 2012 році фестиваль проводиться протягом лютого-квітня.

Фестиваль проводиться у трьох номінаціях: колаж, веб-дизайн, анімація (крім робіт виконаних у програмі MS PowerPoint).

До участі у фестивалі також допускаються роботи учнів 3-6-х класів у номінації «Презентація Power Point».

На Фестиваль подаються роботи за темами:

-          «Сім чудес Харківщини»;

-          «2012 рік – рік спорту та здорового способу життя»;

-          «Альтернативні джерела енергії».

Щоб стати учасником фестивалю, потрібно зареєструватися на сайті професійної освітньої Мережі «Партнерство в навчанні» http://ua.partnersinlearningnetwork.com, вступити до спільноти «Фестиваль комп'ютерної графіки і анімації Харківська область» та розмістити свої матеріали у розділі «Спільні документи» (папка «Роботи учасників 2012»).

Матеріали подаються тільки в електронному вигляді не пізніше 23.03.2012.

Переглядів: 511 | Додав: E_L | Теги: анімація, малюнки, Конкурс, графіка, Фестиваль | Рейтинг: 0.0/0