Неділя, 20.01.2019, 05:22

Первомайська ЗОШ І-ІІІ ст № 7

Головна » 2018 » Грудень » 8 » Година коду - 2018
Година коду - 2018

З 03 по 09 грудня 2018 року в рамках Всесвітнього тижня інформатики по всьому світу пройшли уроки кодування Година Коду (Hour of Code). У цьому році Україна вкотре приєднається до цієї глобальної освітньої ініціативи. На національному рівні Година Коду підтримує Міністерство освіти і науки України.

Година Коду – це освітній проект, мета якого – показати, що навчитися основам програмування може кожен. Основне завдання кампанії – протягом тижня з 03 по 09 грудня 2018 залучити десятки мільйонів школярів у всьому світі до занять з програмування, і таким чином показати, що кодування доступно дійсно кожному бажаючому, незалежно від віку, соціального статусу або знань.

Такий навик, як уміння кодувати в світі вже ставлять на один рівень з умінням говорити, читати і писати. Навички програмування розвивають аналітичне нестандартне мислення, новаторський підхід, креативність і лідерські якості. Кодувати може кожен, в будь-якому віці, з будь-яким багажем знань. Розвиток молоді – це внесок у майбутнє країни та її конкурентоспроможність у світі.

Цього року організатори планують залучити близько 100 мільйонів школярів з усього світу.

Проводиться година коду щороку на честь дня народження піонера комп'ютерних наук Адмірала Грейс Мюрей Хоппер (9 грудня 1906).

Долучилася до Години  коду і Первомайська школа №7. 03 та 04 грудня школярі 3,5,6,8-х класів спробували власні сили у програмування таких сцен, як Майнкрафт, Зоряні війни, Острів коробок, Програмуємо з Анною та Ельзою, Ваяна: Мандрівка з кодом та інші. Ті учні, хто пройшов всі рівні, мали змогу отримати сертифікати. На таких уроках завжди панує атмосфера креативності, логіки, нестандартності, що спонукає дітлахів до вивчення нового матеріалу та досягнення нових вершин освіти.

Переглядів: 37 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0