Неділя, 05.04.2020, 09:09

Головна » 2017 » Червень » 6 » Green Team - перемога!
Green Team - перемога!

Мы уже писали о молодежной команде Green Team, созданной из учеников нашей школы. В минувшие выходные в жизни ребят наступил новый этап – они стали победителями Харьковского областного этапа Всеукраинского образовательного проекта «Открывай Украину».

На этом пути команда Первомайской ООШ №7 прошла два тяжелых этапа, и среди около 300 школ области завоевала первое место. Теперь Green Team ждет Киев и Всеукраинский этап, в который прошло всего 10 команд со всей Украины.

Журналисты Misto.KH.UA поговорили с городским координатором проекта Green Team в городе Первомайский Евгением Козыревым.

«Всі дуже хвилювались за презентацію перед суддями, адже окрім головних суддів, свою оцінку давала і молодь з інших міст. Дуже хвилювались про те, щоб вони зрозуміли мету проекту, бо наше ЗМІ не лише розповідає про цікаві моменти з життя молоді Первомайщини, а й своїми діями та реалізованими заходами закликає до згуртування молоді і всіх мешканців міста. У всеукраїнському фіналі, до якого пройшло лише 10 команд з усієї країни, діти будуть представляти Харківщину і планують лише перемагати, а ті навички самостійної організації та реалізації, які за півроку отримали «Green Team» їм неодмінно допоможуть», - поделился своими эмоциями Евгений Козырев.

Відео оголошенні результатів півфіналу конкуса можна подивитись за посиланням у Фейсбуці  https://www.facebook.com/elena.sherzhukova/videos/1028403460624488/

Переглядів: 186 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1