Субота, 29.02.2020, 13:00

Головна » 2019 » Грудень » 22 » IV конкурс  ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко
IV конкурс  ім. Володимира Маняка і Лідії Коваленко

Подружжя літераторів – Лідія Коваленко (1936–1993) і Володимир Маняк (1934–1992) цілком присвятили себе  реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932–1933 років і досягли в цій справі визначних успіхів.

Із пошаною і в пам’ять про них щорічно проводиться міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт, мета якого – активізація наукової, творчої діяльності школярів і молоді у прагненнях розвивати свої знання в царині голодоморних та геноцидних студій, збереження пам’яті про голод-геноцид 1932–1933 років та формування на цій основі поваги до прав людини і гуманістичних цінностей.

Спробували і ми  долучитися до дослідження історії епохи голодомору.

Спеціальна тема Конкурсу 2019 року – «Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу: історія, пам’ять, уроки на майбутнє».

Учень 10 класу Гоженко Богдан (консультант  учитель Булгакова В.М.) став переможцем і отримав диплом із відзнакою та грошову винагороду 1 тис. грн  у номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», підномінації «Кращі роботи учнів 9–11 класів» із творчою роботою «Гама почуттів із старого комоду».

Вітаємо творчу команду з перемогою!!!

Переглядів: 30 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/2