Вівторок, 31.03.2020, 16:39

Головна » 2018 » Квітень » 17 » ХХ  Всеукраїнський учнівський турнір юних істориків.
ХХ  Всеукраїнський учнівський турнір юних істориків.

17 квітня відбувся ХХ  Всеукраїнський учнівський турнір юних істориків. Команду нашої школи представляли  – Цвіркун Д., Тіняєв М. (11 кл.),  Переверзєва С., Гуторова М. (9/А кл.), Антонов А.(8 кл.);
учитель  Коваленко О.О.  Серед команд шкіл м. Первомайський наші учні посіли – ІІ місце.  В процесі інтелектуальної гри учні   продемонстрували свої знання з історії, вміння висвітлювати історичні проблеми, дискутувати, висловлювати особисту позицію,  відстоювати власну точку зору. Наші вітання і подяка шкільній команді юних істориків!

Переглядів: 141 | Додав: Nata0296 | Рейтинг: 0.0/0