Вівторок, 31.03.2020, 21:11

Головна » 2020 » Січень » 22 » Коло єдності
Коло єдності

У Первомайському відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України
У цей пам’ятний день на площі біля ПК «Хімік» відбулась акція «Єднайся, рідна Україно!», яку підготували працівники відділу культури і туризму.
Мешканцям міста нагадали історію виникнення цього державного свята: «22 січня 1919 року у Києві на Софіївській площі проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі. В наші дні це свято стало особливо актуальним, щоб ми знали і пам'ятали, наскільки важлива і дорога нам ця єдність». Учні ліцею №7 також взяли участь у заході. Діти заспівали разом головну пісню нашої держави – Гімн України, після чого утворили символічне коло єднання, з’єднавши із багатьох окремих жовтих та блакитних відрізків єдину жовто-блакитну стрічку, яку буде передано у міський краєзнавчий музей.

Переглядів: 31 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0