Вівторок, 31.03.2020, 21:56

Головна » 2018 » Квітень » 19 » Конференція
Конференція

19  квітня 2018 року в м. Харків відбулася ХХV Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів "Актуальні питання створення нових лікарських засобів" при Національному фармацевтичному університеті в якій взяли участь учні 11-го классу Мартиненко Максим, Тіняєв Микола та учениця 9-А класу Гуторова Милана. За результатом роботи хлопці отримали Дипломи ІІ ступеня, Милана – І ступеня, а також Сертифікати підтвердження авторських прав науково-дослідницької роботи та тези їх робіт надруковані у книзі :” Abstracts TOPICAL ISSUES OF NEW DRUGS DEVELOPMENT” [Kharkiv NUPh 2018] на сторінках 293,297 та 300.

Переглядів: 110 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0