Вівторок, 31.03.2020, 22:07

Головна » 2016 » Грудень » 17 » Конкурс імені Петра Яцика
Конкурс імені Петра Яцика

17 грудня 2016 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
У конкурсах взяли участь 95 учнів 5–11-х та 120 учнів 3–11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) Харківської області, які посіли І місце в ІІ (районному) етапі.
Цвіркун Дарина, учениця 10 класу Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, взяла участь у ІІІ етапі конкурсу.
Спільним рішенням журі та оргкомітету конкурсів визначено 21 переможця ІІІ обласного) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 27 переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Наша Даринка серед переможців! І наступним кроком для обдарованої учениці буде участь у ІV (фінальному) етапі  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Щасти тобі, Даринко!!!

Переглядів: 141 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0