Неділя, 05.04.2020, 09:12

Головна » 2017 » Грудень » 5 » Конкурс юних читців
Конкурс юних читців
21 листопада учениці 11 класу Дягілева Ірина і Пілюгіна Софія взяли участь у міському конкурсі юних читців, присвяченому пам'яті нашого знаменитого земляка, майстра художнього слова Дмитра Миколайовича Журавльова. За традицією конкурсу першим виступив переможець 2016 року Степан Ліщук, випускник нашої школи.
Натхненно і оригінально у затишній обстановці театрально-музичній вітальні музею звучала поезія…
Члени журі: Н.П. Харченко (заступник міського голови) і С. Ліщук (артист народного театру «Сучасник» ДК «Хімік», лауреат і переможець обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів) відзначили як рівень майстерності учасників, так і вибір виконуваних творів.
Переможцям були вручені почесні грамоти та подарунки, а всім учасникам конкурсу дипломи та пам'ятні записні книжки з фотографією Д.М. Журавльова.
Для всіх гостей музею була проведена екскурсія по виставкових залах, а бажаючі взяли участь в миротворчій акції «Дзвін Миру».
Переглядів: 168 | Додав: tina0611 | Рейтинг: 0.0/0