Вівторок, 31.03.2020, 21:38

Головна » 2019 » Листопад » 6 » Конкурс юних читців, присвячений пам’яті Д.М. Журавльова
Конкурс юних читців, присвячений пам’яті Д.М. Журавльова

6 листопада 2019 року в приміщенні Первомайського краєзнавчого музею пройшов Конкурс юних читців, присвячений пам ҆яті нашого земляка, майстра художнього слова, народного артиста Дмитра Миколайовича Журавльова. Команду нашої школи представляли Антоненко Валерія, учениця 11 класу, та Сургай Дар ҆я, учениця 7-Б класу. У виконанні дівчат звучали вірші О.С. Пушкіна «Насолода» (В неволі нудної в'яне) та «Жив на світі лицар бідний». За умовами конкурсу другий вірш був на вибір учасників. Сургай Дар ҆я здивувала поезією Віталія Іващенко «Не поспішай дожити до зарплати», а Антоненко Валерія зачарувала власною поезією «Зачем пишу письмо?». За рішенням журі юні читці отримали дипломи у відповідних номінаціях: Сургай Дар ҆я посіла І місце у номінації «Художній рівень виконання», Антоненко В. посіла ІІ місце у номінації «Виконавська майстерність».

Переглядів: 41 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0