Вівторок, 07.04.2020, 12:11

Головна » 2016 » Березень » 24 » Конкурс "Кращий читач року-2016"
Конкурс "Кращий читач року-2016"

24 березня 2016 року у Первомайській центральній дитячій бібліотеці пройшов міський етап Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач 2016 року» серед учнів шкіл міста.

Це дружнє змагання, яке допомагає всім більше дізнатися про безмежний і дивовижний світ, ім'я якому – Книга. Як не дивно, але популярність книги всупереч всім негативним прогнозам все одно залишається незмінною, і це підтвердили учасники конкурсу.

Учасники показали свої знання з української та світової літератури, розуміння тексту, вміння аналізувати прочитане, креативність та артистизм.

Нашу школу представляли учні 6 класу Антонов Артур, Замкова Софія; 7 класу Глагольєва Вероніка, Троїцький Ілля, учениця 8 класу Шевченко Євгенія.

Кожен з учасників представив свою улюблену книгу, дав їй характеристику і висловив особисту думку з приводу прочитаного. Учні цікаво розповідали про авторів улюблених творів, про головних героїв та їх пригоди. Цікаві малюнки, портрети письменників доповнили розповідь конкурсантів.

Нелегким виявилося завдання для журі цьогорічного конкурсу, тому що конкурсанти були добре підготовленими та гарно орієнтувались у книжковому просторі.

Його переможцями стали учень нашої школи Антонов Артур у номінації з повістю В. Нестайка  «Тореадори з Васильківки» та учениця 7 класу ЗОШ №2.

Вони візьмуть участь в обласному етапі конкурсу.

Ми щиро вітаємо Антонова Артура з перемогою і зичимо таких же успіхів на обласному етапі.

Переглядів: 215 | Додав: E_L | Рейтинг: 5.0/1
Школа ОНЛАЙН