Середа, 01.04.2020, 17:44

takhtarova50
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Літературна Первомайщина
Літературна Первомайщина

2 грудня 2015 відбувся вечір «Моя мала і рідна Батьківщино! Наш Слобожанський неповторний край!»,  присвячений 250 – річниці Харківської області

Святково прикрашена актова зала. На стінах розміщені тематичні газети: «Письменники Харківщини», «Літературна Первомайщина»; виставка творів письменників на поетів Харківщини.

На сцені – Прапор України, напис «Харківщині - 250».

Активну участь у проведеннi заходу взяли учнi школи, викладачі української мови та лiтератури.

На святі були присутні учителі та учні шкіл міста, адміністрація ЗОШ №7, методист міського відділу освіти Антонова Л.М.

Ведучі вечора Колєснікова Аліна та Козаков Гліб, Вовянянко Олександр та Архіпова Дарина ознайомили присутніх з історією утворення Харківської області.

Вони повідомили, що 11.05.1999 р. було затверджено Положення про герб та прапор Харківської області, а 15.09.2010 року депутати обласної ради затвердили текст і музику гімну Харківської області «Слобожанський край заможний». Присутні мали змогу переглянути презентацію «Видатні люди Харківщини».

У виконанні учнів школи прозвучала байка Г. Сковороди, вірші П.Тичини, С.Сапеляка та інших поетів Харківщини.

Присутні з цікавістю переглянули інсценізацію уривка із п’єси Г.Квітки – Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» у виконанні учня 10 класу Терентьєва М. та учениці 7 -А класу Переверзєвої С.

Також увазі присутніх ведучі вечора запропонували переглянути відеоролики про Бориса Чичибабіна та Гната Хоткевича.

Доповнюють літературну спадщину Слобожанщини поети і письменники, які живуть поруч з нами – на славній Первомайській землі: Семенко М.О., Волков Г.М., Світлична К.А., Судакова Т.І., Шелякін В.В., Волощук С.В., Денисов В.Г.

Поезії поетів Первомайщини виконали такі учні: Ліщук С., Левандовська В., Козаков Г., Баканова А.. А поезію Світличної К.А. виконала її внучка, учениця 9-Б класу Світлична Дарина.

Учні 5 класу розказали присутнім про те, які риси притаманні українцям.

Закінчився вечір словами: «Ми, діти нашої неньки України, ми, діти Харківщини, яка залишила нам таку багату і дивовижну історію».

Переглядів: 222 | Додав: n-cara2008 | Рейтинг: 5.0/1