Субота, 29.02.2020, 11:41

Літній табір

ВІДПОЧИНОК В ТАБОРІ «БАРВІНОК» при ЗОШ № 7

(другий тиждень перебування)

Продовжується відпочинок та оздоровлення в пришкільному таборі „Барвінок“ при Первомайській школі № 7, що є результатом чіткої, обдуманої роботи колективу вчителів, які вважають, що пришкільний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян незалежної України.

Майже кожного дня з вихованцями табору проводяться конкурси, до яких діти завзято готуються, проводяться різні спортивні змагання. Жодна перемога – чи то колективна, чи то особиста – не була залишена без уваги. Загони та діти-переможці нагороджуються грамотами, дипломами та призами. Завдяки конкурсній роботі діти з охотою відвідують наш табір.

Діти неодноразово побували в будинку культури «Хімік», дивилися дитячі казки, фільми та мультфільми. Маже кожного дня всі загони по запланованому графіку відвідували міський краєзнавчий музей для огляду експозиції картин місцевих художників. Малечі сподобалися роботи відомих майстрів Первомайщини, дехто побачив роботи однокласників і знайомих.

11 червня вихованці табору побували в Первомайському БДЮТ на експрес-грі « Живе на всій планеті народ веселий діти». Загони виконували цікаві завдання: співали, розігрували казку, малювали на асфальті, відповідали на інтелектуальні запитання. Діти були у захваті!

Під час перебування в таборі «Барвінок» всі загони побували на виставці картин вихованців художньої школи Первомайської Школи Мистецтв. Яржемський Сергій Володимирович, викладач цієї школи, люб*язно розповів про діяльність закладу, дітям показали роботи учнів, запросили в наступному навчальному році записатися для  навчання, якщо є таланти  та здібності до малювання.

Коли школярі виходили з цієї виставки картин, то із захопленням розповідали іншим дітям про побачене – всі були дуже задоволені екскурсією.

Щоденно в таборі відпочинку організовано:

• прогулянки на свіжому повітрі;
  • проведення виховних заходів, бесіди про шкідливість тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотиків, психотропічних речовин;
  • дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Для попередження дитячого травматизму в загонах вихователі щоденно проводять профілактичні бесіди – інструктажі, бесіди на протипожежну тематику.

13 червня, в день, присвячений охороні життя, був проведений захід «В країну дорожніх знаків», на якому дітям запропонували оглянути відеоролики і тематичні мультфільми з теми безпеки життя, вихованці малювали картинки на виставку «Веселий світлофор».

У медпункті табору відпочинку з денним перебуванням працюють медсестри ЗОШ № 7 Чабарай Ганна Іванівна і ЗОШ № 4 Задорожня Олена Володимирівна, та лікар – педіатр дитячої поліклініки Мусієнко Антоніна Михайлівна. Своєчасно проводиться медичний огляд дітей, у разі необхідності надається медична допомога. Постійно ведеться контроль за якістю їжі, дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Чистоту приміщень підтримують технічні працівники школи: Сасіна Ольга Петрівна, Пальчик Наталія Іванівна, Погрецька Катерина Олександрівна, Шалупова Таїсія Олександрівна.

Під час другого тижня перебування в таборі за планом були проведені такі виховні заходи: конкурси малюнків на асфальті «Барви сонячного літа» і «Я малюю світ», конкурс малюнків “Моє місто в майбутньому”, “Діти землі за мир і дружбу”, і «Веселий світлофор». 12 червня під гаслом «День чистоль» була проведена екологічна акція: виставка виробів та квіткових композицій із штучних квітів «Творчість. Фантазія. Краса».

Також в цей день бажаючі брали участь у бал-маскараді « Одяг з використаного матеріалу». Діти зрозуміли що бросовий матеріал може перетворитися на справжній шедевр. Всі учасники були нагороджені шоколадними медальками.

Дружба дітей табору міцніє з кожним днем завдяки спільним справам, спілкуванню, скріплюється добрими посмішками. Малеча двох шкіл об*єднується немов давні друзі. Вони вже зараз цікавляться, чи буде і  наступного року працювати табір, планують свій майбутній червневий відпочинок. (На фото загін № 5 ЗОШ № 4)

Кожен день у таборі насичений новими подіями, враженнями, почуттями. Літо продовжується!

Переглядів: 271 | Додав: E_L | Теги: табір дитячого відпочинку, звіт про пришкільний табір | Рейтинг: 0.0/0