Вівторок, 07.04.2020, 12:21

Головна » 2017 » Лютий » 19 » Майстер-клас Білецької О.Л.
Майстер-клас Білецької О.Л.

17 лютого на базі Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст №7 відбулося ІІІ засідання майстер-класу вчителя інформатики Білецької О.Л. для вчителів міста за темою "Інформаційні технології персональної та колективної комунікації. Створення та публікація веб-ресурсів". На засіданні були присутні 9 вчителів ЗНЗ міста Первомайський та методист міського відділу освіти Осєчкін В.М. Увазі слухачів курсу були представлені ресурси учнів 11 класу Черпак Анастасії, Сірокурової Аделіни, Ароміре Дарила, Лусти Ігоря та Крайнова Богдана. Діти презентували власні блоги, розповіли про мету їх створення та плани подальшого наповнення контентом. Керівник майстер-класу Білецька О.Л. ознайомила присутніх на майстер-класі вчителів з покроковою інструкцією створення веб-ресурсів, яка зацікавила та надихнула колег на створення власних блогів на практичній частині засідання. Зі змістом засідань майстер-класу докладніше можна ознайомитись за цим посиланням.

Переглядів: 187 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0
Школа ОНЛАЙН