Вівторок, 31.03.2020, 15:32

Головна » 2016 » Грудень » 13 » Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини»
Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини»

З метою популяризації традицій та культури здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом 13 грудня  2016 року на базі Первомайської ЗОШ І – ІІІ ступенів №6 пройшли Малі олімпійські ігри «Діти Харківщини» серед учнів 3 – 4 класів.
Наша команда у складі учнів 4-Б та 3-А класів: Саприкіна Кирила, Шаламова Святослава, Ярцева Ігора, Баланічева Сергія, Бондаренко Анастасії, Веприцької Анастасії, Помінчук Альони, Власової Анастасії, Калашник Валерії, Заікіна Богдана, Михалка Микити, Колокольцева Владислава, Боровика Іллі, Дмитренко Ауріки, Сухової Аліни,  Литвін Дарини проявили свої спортивні навички під час участі в спортивних естафетах та змаганнях і посіли призове ІІІ місце.
Вітаємо всіх учасників та їх класних керівників Обченко Катерину Олександрівну та Стрельнікову Валентину  Олексіївну і бажаємо надалі успіхів та перемог!

Переглядів: 153 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0