Неділя, 05.04.2020, 09:32

Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Малі олімпійські ігри серед учнів 3 – 4 класів.
Малі олімпійські ігри серед учнів 3 – 4 класів.

У нашій школі приділяється найпильніша увага здоров'ю і спорту, ці поняття єдині і нероздільні. Стало доброю традицією проводити шкільні Малі олімпійські ігри, в яких головне - прагнення до перемоги, дружба, взаємовиручка і, звичайно, спортивний азарт.

Тому 21 жовтня в нашій школі пройшли Малі олімпійські ігри під назвою  "На крилах олімпіади". Учні  3-4 класів дізнались про винекнення  Олімпійських ігор в Давній Греції, а також мали змогу проявити свої спортивні навички під час участі в спортивних естафетах та змаганнях.

Переможцями стали два класи 3 – А та 4 – Б класи. Вітаємо всіх учасників та їх класних керівників і бажаємо надалі успіхів та перемог!

Переглядів: 198 | Додав: E_L | Рейтинг: 0.0/0